V фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Яйце-райце»

    У Тернополі в Українському Домі «Перемога» відбувся V фестиваль декоративно-ужиткового  мистецтва «Яйце-райце», організований центром творчості дітей та юнацтва м.Тернополя.  До заходу долучилися заклади загальної середньої та позашкільної освіти м.Тернополя.

      Вражало різномаїття великодніх композицій, представлених на виставці! Учасники заходу мали змогу поділитися мистецьким досвідом із колегами й однолітками, адже кожен із запрошених навчальних закладів представив на фестивалі свою міні-виставку великодньої атрибутики. Організатори не обмежували учасників ні у техніках, ні у жанрах. Захоплені погляди притягували вишивки, композиції з природних матеріалів, вироби з бісеру…

Святкового настрою присутнім додали і виступи зразкової дитячої хорової студії духовної пісні «Фантазія» ЦДТЮ м.Тернополя.

30127114_364051570665273_7390000250817085440_n

     А ще зробити писанку, вітальну листівку чи композицію до Великодня мали можливість  усі охочі  на безкоштовних майстер-класах, які проводили народні майстри Центру творчості дітей та юнацтва під час фестивалю у фойє УД «Перемога». Хлопчики і дівчатка  опановували традиційні і нетрадиційні техніки писанкарства.

     На згадку про мистецьку передвеликодню подію учасників фестивалю «Яйце-райце» Миханчук Світлана Миколаївна, директор центру творчості дітей та юнацтва, нагородила дипломами.

 

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s